Plan pracy

..................................................................................................................

 

 

TYGODNIOWY PLAN PRACY

w roku szkolnym 2021/2022

Poradni Psychologiczno-Pedagogicznej w Lipnie

Pn. 7.30 – 16.30      wt. 7.30 – 16.30      śr. 7.30 – 16.00      czw. 7.30 – 15.30        pt. 7.30 – 15.30

 

 IMIĘ I NAZWISKO

STANOWISKO
KOMPETENCJE

PONIEDZIAŁEK

WTOREK

ŚRODA

CZWARTEK

PIĄTEK

mgr Ewa Elwertowska

Dyrektor PP-P, przewodniczący zespołu orzekającego, pedagog, terapeuta pedagogiczny, oligofrenopedagog

8.00-15.30

8.00-15.30

8.00-15.30

8.00-15.30

8.00-15.30

mgr Kinga Gniady

pedagog, terapeuta pedagogiczny, oligofrenopedagog

11.30 – 16.30
(5)

8.00 – 13.00
(5)

7.30 – 12.30
(5)

8.00 – 11.30
(3,5)

8.00 – 9.30
(1,5)

mgr Klaudia Makowska

pedagog, terapeuta pedagogiczny

14.00 – 16.30
(2,5)

      12.00 – 16.30
(4,5)

9.00 – 14.00
(5)

8.00 – 13.00
(5)
teren

10.00 – 13.00
(3)

mgr Jolanta Lewandowska

pedagog/logopeda,
terapeuta pedagogiczny, oligofrenopedagog

11.30 – 16.30
(5)

8.00 – 13.30
(5,5)

8.30 – 11.30
(3)

11.00 – 15.00
(4)

8.30 – 11.00
(2,5)

mgr Anita Betkier

logopeda, tyflopedagog, doradca zawodowy

8.00 – 12.00
(4)

12.00 – 16.30
(4,5)

8.00 – 10.00
(1,5)

8.00 – 12.30
(4)

12.00 – 14.00
(3)

mgr  Maria Płoszyńska

pedagog, socjoterapeuta

8.00 – 13.00
teren
13.00 – 16.00
(8)

12.30 – 16.00
(3,5)

8.00 – 11.30
(3,5)

8.00 – 11.30
(3,5)

8.00 – 9.30
(1,5)

mgr Lidia Szlągiewicz

psycholog, terapia uzależnień

8.00 – 13.00
teren
13.00 – 16.30
(8,5)

12.30 – 16.30
(4)

13.00 – 16.00
(3)

8.00 – 10.30
(2,5)

8.00 – 10.00
(2)

mgr Justyna Krzyszczak

pedagog,
socjoterapeuta, oligofrenopedagog

12.00 – 16.00
(4)

8.00 – 13.00
(5)

12.30 – 16.00
(3,5)

8.00 – 13.00
(5)
teren

8.00 – 10.30
(2,5)

mgr Regina Strulak

Psycholog, psychoterapeuta, seksuolog

8.00 – 12.30
(4,5)

12.30 – 16.30
(4)

10.00 – 12.00
(2)

8.00 – 10.30
(2,5)

11.00 – 15.00
(4)

mgr Katarzyna Wilmańska

pedagog, socjoterapeuta, logopeda

12.00 – 16.00
(4)

8.00 – 13.00
(5)
teren

8.00 – 13.00
(5)

12.00 – 15.30
(3,5)

8.00 – 10.30
(2,5)

mgr Magdalena Sarnowska

Logopeda, oligofrenopedagog

10.00 – 13.30
(3,5)

11.30 – 16.30
(4)

8.00 – 13.00
(5)

8.00 – 13.00
(5)

8.00 – 10.30
(2,5)

mgr Beata Szewczak

logopeda

8.00 – 13.00
(5)

8.00 – 12.00
(4)

8.00 – 13.00
(5)

12.00 – 15.30
(3,5)

10.30 – 13.00
(2,5)

mgr Edyta Zembrzuska

psycholog, psychoterapeuta, surdopedagog

12.30 – 16.30
(4)

7.30 – 12.30
(5)

12.30 – 16.00
(3,5)

9.30 – 14.30
(5)

8.00 – 10.30
(2,5)

mgr Julita Moderska

psycholog

11.30 – 16.30
(5)

8.00 – 12.30
(4,5)

8.00 – 13.00
(5)
teren

8.00 – 12.30
(4,5)

9.00 – 10.00
(1)

mgr Karolina Bautembach

psycholog

8.00 – 12.30
(4,5)

8.00 – 13.00
(5)
teren

8.00 – 11.00
(3)

8.00 – 13.00
(5)
teren

11.30 – 14.00
(2,5)

mgr Aleksandra Rybka

psycholog

12.30 – 16.30
(4)

8.30 – 12.30
(4)

12.00 – 16.00
(4)

8.00 – 13.00
(5)
teren

8.30 – 11.30
(3)

mgr Anna Siedlecka

pedagog

8.00 – 13.30
(5,5)

8.00 – 13.00
(5)

12.30 – 16.00
(3,5)

9.00 – 11.30
(2,5)

10.30 – 14.00
(3,5)

mgr Paulina Smolarska

psycholog

8.00 – 13.00
(5)

8.00 – 13.00
(5)
teren

10.00 – 15.00
(5)

8.00 – 10.00
(2)

11.00 – 14.00
(3)

 

....................................................................................................................